12. alkalommal nyitották meg a Kolimpiát városunkban

A Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium idén 12. alkalommal rendezi meg a halmozottan hátrányos helyzetű tanulók Arany János Kollégiumi Programjában részt vevő kollégiumok diákjai számára az országos sporttehetség találkozóját, a kollégiumok olimpiáját, a Kolimpiát, június 10-e és 12-e között Kiskunfélegyházán. 11 város mintegy 250 kollégistája mérheti össze tudását és ügyességét 6 sportágban (kosárlabda, íjászat, asztalitenisz, futsal, zenés gimnasztika és sorverseny).

A rendezvény megnyitójára június 10-én, 14 órakor került sor a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.  Az ünnepségen megjelent Vikker József, a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum szakmai főigazgató-helyettese, dr. Szalay Piroska, a Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesületének titkára, Balla László, városunk alpolgármestere, Csáki Béla, az Arany János Program kiskunfélegyházi mentora, Csernyánszky Erzsébet, a Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Kollégium nyugalmazott vezetője, Szabó Péterné, a KSZC Kossuth Lajos Technikum Szakképző Iskola és Kollégium tagintézmény-vezetője és Csergő József kollégiumvezető. Balla Lászlót halljuk:
 

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

18:00 - 20:00
Zamat

A Rádió Smile könnyed gaszto-magazinja a műsorvezető és gasztroangyal, Kis Katával.

20:00 - 23:00
153 Lélekmód

Stúdióbeszélgetések egy-egy adott témakörben, elsősorban fiatalokkal.

23:00 - 23:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

00:00 - 03:00
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.